top of page

PAR MUMS

Pareto Consulting tika nodibināts 2019. gadā, un tā galvenais mērķis ir atbalstīt mazos un vidējos uzņēmumus tajās vadības jomās un projektos, kas var sniegt vislielāko ietekmi uz uzņēmuma panākumiem un ilgstspējīgu izaugsmi:

 

Pareto Consulting piedāvātie pakalpojumi ir veidoti, lai palīdzētu uzņēmumiem sakārtot tādas svarīgās jomas kā uzņēmuma nākotnes izaugsmes virziena noteikšana, atbilstošas uzņēmuma struktūras izveide, darbinieku iesaistes paaugstināšana un vadītāju apmācība. Sadarbības projektus vada Pareto Consulting vadītājs, vajadzības gadījumā lielos projektos piesaistot arī citu jomu ekspertus, kuru pieredze ir gūta starptautiskās korporācijās un praktizējot kā neatkarīgiem konsultantiem.

Uzņēmuma nosaukums ir radies iedvesmojoties no deviņpadsmitā gadsimta beigās itāļu ekonomists Vilfredo Pareto ieviestā jēdziena par 80:20 principu, saskaņā ar kuru aptuveni 80% seku rodas no 20% cēloņu. Mūsdienās to sauc par Pareto principu. Tā ir viena no vienkāršākajām un spēcīgākajām pārvaldības pieejām, kas ļauj mums pārorientēties uz jomām, kurām būs vislielākā ietekme uz gala mērķi un kas dos vislielākos rezultātus.

  • LinkedIn
  • Facebook

Uzņēmuma dibinātāja

Pareto Consulting dibinātāja Sintija Ķipluka ir starptautiski pieredzējis eksperts ar reģionālu cilvēkresursu vadības pieredzi un ar patiesu aizrautību par biznesa stratēģiju izveidi un stratēģiskiem cilvēkresursu risinājumiem. 

Sintijai Ķiplukai ir vairāk kā 25 gadu pieredze darbojoties starptautiskā korporatīvā vidē, t.sk. tādos uzņēmumos kā Procter & Gamble, Starptautiskā Drošibas Akadēmija, Park MV un pēdējo 12  gadu pieredze no FTSE 250 uzņēmuma un publiskas akciju sabiedrības Inchcape PLC.

Starp galvenajiem sasniegumiem var minēt jauna organizācijas struktūras dizaina iztrādi piecu valstu reģionam ar mērķi veicināt reģiona izaugsmi un jaunās globālās stratēģijas realizāciju reģionā; reģiona biznesa vienību stratēģijas plānošanas sesiju vadību; reģiona cilvēku un talantu stratēģijas izveidi, kuras mērkis ir nodrošināt biznesa komerciālo mērķu sasniegšanu; uzņēmuma līderības kompetenču ieviešanu un atbildība par reģiona darbinieku iesaistes (Employee Engagement) realizāciju.

 

  • LinkedIn
  • Facebook

Mūsu partneri

Squalio logo.jpg

Squalio Latvia

  • LinkedIn

Mūsu partneris HR digitālajiem risinājumiem

RBK_Reverss.png

Rīgas Biznesa kamera

  • LinkedIn

Pareto Consulting kopš 2020.gada februāra  ir Rīgas Biznesa kameras biedrs

bizpro logo.png

Bizpro Ltd.

Finanšu konsultācijas uzņēmums. Mūsu partneri biznesa finanšu modeļa un izmaksu struktūras analīzei 

bottom of page